Když je potřeba psát silnější než chuť hrát na schovávanou...

Směr Časový bankrot

První várka slíbených termínů

26. května 2015 v 22:38 | Uraluska
Někdy bych asi měla sepsat aspoň pár slov o tom, co je tohle za projekt. Ale pro teď povím jen, že vznikl právě proto, že těch "někdy bych měla" je až moc.

Už měsíc a půl se bojím slibovat si termíny, protože se bojím jejich nedodržení. Ale pokud se chci naučit termíny stíhat a práci zvládat, asi není správná cesta vyhýbat se čemukoliv, kde se ke stihnutí nějakého termínu zavazuju.

A tak dnes prohlásím některé termíny za bankrotově slíbené. Nepředpokládám, že tajuplné zkratky někomu něco řeknou, a o to jde. Ne o to, abych se pak mohla tvářit, že to bylo něco jiného a ve skutečnosti jsem všechno stihla, ale... prostě aby ne každý věděl. U sebe v počítači mám ke zkratkám poznamenané i méně kryptické varianty. A kdo ví, třeba si jednou troufnu být upřímná i tady.

V každém případě na blogu je to zejména proto, abych měla pocit, že to někde je, že do mě někdo může šťouchat, jak jsem na tom a proč jsem to ještě neudělala.

Tak tedy, sliby zejména rychlé práce na dny příští:
  • MPSS: do příštího pátku, tedy do 5. 6.
  • KZPS: do čtvrtečního večera, tedy do 28. 5., 22:00
  • KZSH: do nedělního večera, tedy do 31. 5. 22:00
  • CTPS: do nedělního večera, tedy do 31. 5. 22:00 (mezi námi, tohohle se dost bojím, jestli stihnu)
  • HELP: do pondělního večera, tedy do 1. 6., 22:00 (heh, tahle zkratka má sice dobrý smysl, ale jako anglické slovo je taky dost výstižná)
  • DAKE: do příštího pátku, tedy do 5. 6. (tohle tedy nějaký čas zabere... ale budiž to také slíbeno)
Dobře, to by pro teď mohlo stačit. Jsem na sebe zvědavá, jak se mi povede. Ale doufám, že převážně dobře.
 
 

Reklama